birgün

26° AÇIK

KADIN 19.06.2021 10:57

İzmir'de bir süredir kendisinden haber alınamayan Tülay Keseli, iş yerinde ölü bulundu

İzmir'in Konak ilçesinde bir süredir kendisinden haber alınamayan Tülay Keseli, iş yerinde ölü bulundu.

İzmir'de bir süredir kendisinden haber alınamayan Tülay Keseli, iş yerinde ölü bulundu

İzmir'in Konak ilçesinde kendisinden bir süredir haber alınamayan 49 yaşındaki kadın, çalıştığı ofisinde gece saatlerinde ölü bulundu.

İHA'da yer alan habere göre, kendisinden bir süredir haber alınamayan ve mali müşavirlik yaptığı öğrenilen Tülay Keseli'den haber alamayan yakınları durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar sonrası iş merkezinde bulunan ofise giden polis ekipleri çilingir yardımıyla iş yerinin kapısını açtı.

İçeri giren polis ekipleri kadını yerde hareketsiz yatarken bulurken, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Tülay Keseli'nin hayatını kaybettiği belirlendi. Belediyeye tabibi tarafından yapılan incelemede Keseli'in ölümü şüpheli bulundu.

Keseli'nin cenazesi, savcının yaptığı incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol