birgün

23° PARÇALI AZ BULUTLU

BİRGÜN EGE 06.08.2020 15:41

İzmir’de, CHP Konak’a 1500 yeni üye katıldı

CHP Konak İlçe Örgütü, 2019 yerel seçimlerinden bu yana ilçe örgütüne üye olan partililerin sayısını kamuoyuna duyurdu.

İzmir’de, CHP Konak’a 1500 yeni üye katıldı

BİRGÜN İZMİR

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü’ne tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 pandemisinin en yoğun hissedildiği süreç boyunca 1500 yeni üyenin katıldığı bildirildi.

2019 yerel seçimlerinden bu yana Konak’ın 111 mahallesinden tam 1500 yeni üyeyi parti örgütüne kazandırmayı başaran CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu,“Bizler Konak halkının sesi olarak 111 mahallemizin her birinde aynı dayanışma ruhuyla çalışıyoruz. Bunun sonucunda mücadelemizi gören ve ortak olmak isteyen vatandaşlarımızı da aramızda görmek bize güç ve enerji veriyor” dedi.

Gruşçu, “Konak’ta örgüt ve belediye arasındaki uyum hizmete yansıdı. Biz sokağın sesini dinliyoruz. Laf değil icraat üretiyoruz. Toplumun kanayan yaralarını görüyoruz ve biliyoruz. Konak’taki 111 mahallemizin tamamında partimize bir teveccüh var. Son anket sonuçları da oy sayımızı yükselttiğimizi gösteriyor. Her sabah bu güzel kente ve insanına nasıl daha iyi hizmet ederiz düşüncesiyle uyanıyoruz. İşte bu bilinç ve sorumluluk bize Konaklı hemşerilerimizin teveccühü olarak geri dönüyor” şeklinde konuştu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız