birgün

12° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

İzmir Kent Konseyi Başkanı Akyarlı, hayatını kaybetti

İzmir Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Adnan Oğuz Akyarlı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

BİRGÜN EGE 26.08.2022 11:35
İzmir Kent Konseyi Başkanı Akyarlı, hayatını kaybetti
Abone Ol google-news

BİRGÜN EGE

İzmir Kent Konseyi Başkanı, İzmir Kent Konseyleri Birliği Kurucu Dönem Sekreteri, Konak Kent Konseyi Kurucusu ve Onursal Başkanı, Karabağlar Kent Konseyi eski Başkanı, İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Prof. Dr. Adnan Oğuz Akyarlı bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ölüm haberini duyuran İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen, “İZELMAN Yönetim Kurulu ve İzmir Kent Konseyi Başkanımız, değerli meslektaşım, bilge insan Prof. Dr. Adnan Oğuz Akyarlı hocamızı tedavi gördüğü Ege Üniversitesi hastanesinde sabah saatlerinde maalesef kaybettik” dedi.

Akyarlı'nın cenazesi yarın Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde saat 15.00’de yapılacak tören sonrası Küçükyalı Hamidiye Camii’nden kaldırılarak Urla Zeytinalanı Mezarlığı'na defnedilecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol