birgün

6° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

GÜNCEL 11.01.2022 11:58

İzzet Yıldızhan 'külotla sahneye çıkmasınlar' dedi, Hande Yener otel baskınını hatırlattı

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, konserlerinde giydikleri kostümlerle gericilerin hedefinde olan ünlü isimleri eleştirdi. Yıldızhan, “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” dedi. Yıldızhan'a yanıt veren şarkıcı Hande Yener ise Yıldızhan'ın 'grup seks partisinde' basılmasına gönderme yaptı.

İzzet Yıldızhan 'külotla sahneye çıkmasınlar' dedi, Hande Yener otel baskınını hatırlattı

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, “Ben bu piyasaya lazımım. İyi solistlerin bu işi bırakmaması lazım. Sanatımda mütevazı olamam” dedi.

Hürriyet'ten Deniz Boy'un haberine göre, daha önce yaptığı “Kızlarım flört edemez” açıklamasıyla eleştiri oklarının hedefi olan Yıldızhan, “Bine yakın kişiye dava açtım. Benim ailem kırmızı çizgimdir. Kim ne düşünüyorsa düşünsün” dedi.

Hadise, Hande Yener ve Gülşen gibi ünlü isimlerin sahnede giydiği kostümleri de eleştiren İzzet Yıldızhan, şunları söyledi:

“Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz.”

OTEL BASKINI HATIRLATILDI

İzzet Yıldızhan'ın açıklamalarının ardından Hande Yener sosyal medya hesabından, "Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar... En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google'a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri" mesajını paylaştı. Yener'in paylaşımında Yıldızhan'ın bir otelde grup seks partisi sırasında basılmasına gönderme yaptığı düşünülüyor.

2011 yılında ise İzzet Yıldızhan ve Nihat Doğan, 4 kadınla para karşılığı grup seks yapmak için bir otelde bir araya geldi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Yıldızhan, grup seks yapmak için buluştukları eskortların birine şiddet uyguladığından dolayı gece karakolda bitmişti. Yıldızhan daha sonra kadınların İsrail ajanı olduğunu ileri sürmüştü.