birgün

24° AÇIK

SPOR 18.09.2020 14:22

Jailson, Çin'e transfer oluyor

Fenerbahçe, Jailson'un transferi için Çin'in Dalian Professional FC Kulübü ile görüşmelere başlandığını duyurdu. 25 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe ile iki yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Jailson, Çin'e transfer oluyor

Fenerbahçe Kulübü, Jailson'un transferi için Çin'in Dalian Kulübüyle görüşmelere başlandığını açıkladı.

Sarı-lacivertli kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, "Futbol A Takımı oyuncularımızdan Jailson Marques Siqueira'nın Çin'in Dalian Professional FC Kulübüne transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" denildi.

2018 yazında Gremio'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Jailson, sarı-lacivertli takımda üçüncü sezonunu geçiriyor. Jailson, Fenerbahçe'ye transfer olduğundan bu yana 63 resmi maça çıktı ve 3 gole imza attı.

Fenerbahçe'nin 4 milyon avro ödeyerek kadrosuna kattığı 25 yaşındaki futbolcunun kulübüyle iki yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız