birgün

14° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 22.09.2020 09:44

Johnny Depp: Bana Hollywood ünlüsü demeyin

Yapımcılığını üstlendiği yeni filminin tanıtımı için İspanya’daki 2020 San Sebastian Film Festivali’ne katılan Johnny Depp, kendini ‘Hollywood ünlüsü’ olarak adlandırmakta tereddüt ettiğini söyleyerek, “İlk ve en önemli şey, kendinizi asla bir Hollywood ünlüsü olarak görmemektir” diye ifade etti.

Johnny Depp: Bana Hollywood ünlüsü demeyin

Johnny Depp, İspanya’daki 2020 San Sebastian Film Festivali’ne katıldı. 57 yaşındaki Amerikalı yıldız, festivalde, yapımcılığını üstlendiği Crock of Gold: A Few Rounds With Shane MacGowan filminin tanıtımını yaptı.

Festival hakkında Variety’ye konuşan Depp, “Bu festival her zaman en az şeye sahip... hadi onlara Hollywood tipleri diyelim. San Sebastian'ın sinema, film yapımcıları, filmler üzerinde çalışan ve bu filmleri yaptıran insanlar hakkında gerçekten bir festival olduğunu hissediyorum, ki bu mucizevi bir şey" dedi.

NTV'de yer alan habere göre; Depp ayrıca kendini neden ‘Hollywood ünlüsü’ olarak adlandırmakta tereddüt ettiğini, “İlk ve en önemli şey, kendinizi asla bir Hollywood ünlüsü olarak görmemektir, bana Hollywood ünlüsü demeyin” diye ifade etti.

Bir süredir eski eşi Amber Heard ile mahkemede hesaplaşan oyuncu, dava günleri Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filminin çekimleriyle çakışınca mahkemeden erteleme istemiş ve talebi kabul edilmişti.

Depp, karar sonrası Instagram hesabından paylaştığı videoda masasında kaleme aldığı mektupta hayranlarına kendisini sürekli destekledikleri için teşekkür etmiş, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Herkese merhaba! Hayatımın birçok uzun ve ilginç dönemi boyunca sürekli ve sadık desteğiniz için hepinize bir kez daha teşekkür etmek istedim. Sadece sizin sayenizde buradayım ve sadece sizin için buradayım. Hepinize teşekkürler ve sevgiler.”

10 kez Altın Küre’ye, üç kez de Oscar’a aday gösterilen ve dünyanın en büyük film yıldızlarından biri olarak görülen Depp, Ed Wood, Donnie Brasco, Vegas'ta Korku ve Nefret, Düşler Ülkesi, Halk Düşmanları ve Kara Düzen filmlerinde gerçekleştirdiği başarılı performanslarıyla geniş çapta tanındı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız