birgün

24° AZ BULUTLU

SPOR 11.11.2019 11:02

Jose Mourinho: Premier Lig'de şampiyonluk yarışı bitti

Jose Mourinho: Premier Lig'de şampiyonluk yarışı bitti

Jose Mourinho, Liverpool - Manchester City maçının ardından açıklamalarda bulundu. Premier Lig'de şampiyonluk yarışının bittiğini söyleyen Mourinho, "Liverpool buradan şampiyonluğu vermez" ifadelerini kullandı.

Premier Lig'de Manchester City'i 3-1 mağlup eden Liverpool, rakibiyle arasındaki puan farkını 9'a çıkardı.

Son olarak Manchester United'ı çalıştıran ve şu sıralar yorumculuk yapan Jose Mourinho, Liverpool'un dokuz puanlık avantajı kaybetmeyeceği görüşünde.

Sky Sports'a konuşan Mourinho, "Bence Premier Lig'de şampiyonluk yarışı bitti. Olağanüstü bir şey yaşanmazsa, dramatik bir sakatlık gibi, Liverpool buradan şampiyonluğu vermez. Manchester City üst üste sekiz dokuz maç kazanma yeteneğine sahip bir takım ancak Liverpool'un dokuz puanlık avantajını kaybedeceğini düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız