birgün

12° PARÇALI AZ BULUTLU

Kadın doktor evinde ölü bulundu

Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık okuyan ve aynı zamanda Halk Sağlığı Şube Müdürlüğü'nde görev yapan 31 yaşındaki doktor Havva Kasal, evinde ölü bulundu.

KADIN 15.06.2022 13:43
Kadın doktor evinde ölü bulundu Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

Denizli'de kadın doktor Havva Kasal, evinde ölü olarak bulundu.

Pamukkale'de meydana gelen olaya göre, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık okuyan ve aynı zamanda Halk Sağlığı Şube Müdürlüğü'nde görev yapan Kasal'a ailesi ve arkadaşlarının ulaşamaması üzerine ihbarda bulunuldu.

İHA'nın aktardığına göre, Kasal'ın yaşadığı eve gelen sağlık ve polis ekipleri, doktorun cansız bedeniyle karşılaştı. Evde yapılan incelemenin ardından Kasal'ın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp morguna kaldırıldı.

Eğitimine devam eden Havva Kasal için Acıpayam ilçesi Yassıhöyük merkez camisinde tören düzenlendi. Ardından Kasal, aile mezarlığında toprağa verildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol