birgün

28° PARÇALI BULUTLU

KADIN 15.07.2020 13:21

Kadın postacı, icra tebligatı götürdüğü evde saldırıya maruz bırakıldı!

Manisa'da posta dağıtıcısı Fatma Ağırman, evlerine icra tebligatı götürdüğü H.Ç. ve eşi A.Ç. tarafından hem sözlü hem de fiziksel saldırıya uğradığını belirtti. Ağırman, kendisi darbeden çift hakkında şikayetçi oldu.

Kadın postacı, icra tebligatı götürdüğü evde saldırıya maruz bırakıldı!

PTT Manisa Posta İşleme ve Dağıtım Merkezi’nde posta dağıtıcısı olarak görev yapan Fatma Ağırman (34), 11 Temmuz’da saat 12.30 sıralarında Alaybey Mahallesi’nde icra tebligatı götürdüğü evde hem sözlü hem de fiziki saldırıya uğradığını belirtti.

Sözcü'de yer alan habere göre; Vücudunun çeşitli yerlerinde darp izleri bulunan Fatma Ağırman, kendisi darbeden H.Ç.ve eşi A.Ç.’den şikâyetçi oldu.

Yaşadığı olayı anlatan Ağırman, hayatında ilk defa bir eve tebligat götürdüğü için darbedildiğini ifade ederek, şunları söyledi:

"Alaybey Mahallesi’nde bir eve icra tebligatı götürdüm. Kapıyı çaldım ve tebligat getirdiğimi söyledim. Kapıyı açar açmaz bir kadın beni içeri çekiştirdi ve saçlarımı tutmaya başladı.

"Kadının eşi bir anda içeriden geldi ve bana yumruk attı. Sonra can havliyle kaçmaya çalışırken arkamdan da darbe aldım. Aldığım darbe ile merdivenlerden yuvarlandım.

Sonra “Bana yardım edin” çığlıklarıyla kendimi dışarı attım. Orada bir kıraathaneye sığındım. Ardından polis çağırdılar ve kendilerinden şikayetçi oldum. Hastaneye gidip darp raporu aldım."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız