birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

BİRGÜN EGE 08.08.2020 14:07

Kadınlar İstanbul Sözleşmesi için CİMER’e başvuruyor

EŞİK, İstanbul Sözleşmesiyle ilgili taleplerini iletmesi için kadınlara CİMER’e başvuru yapmaları için çağrıda bulundu.

Kadınlar İstanbul Sözleşmesi için CİMER’e başvuruyor

BİRGÜN İZMİR

Eşitlik İçin Kadın Platformu (EŞİK), İstanbul Sözleşmesiyle ilgili talepleri için CİMER’e başvuruyor. Tüm kadınlara başvuru yapmaları için çağrıda bulunan EŞİK, bir açıklama yayımladı.

EŞİK tarafından yapılan açıklamada, “EŞİK Platformu olarak İstanbul Sözleşmesi ile ilgili taleplerimizi Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) iletmek üzere hazırladığımız başvuru metinini, CİMER sayfasından başvuru, E-Devlet şifresi ile başvuru ve Posta yolu ile CİMER’e gönderebilirsiniz. CİMER’e bireysel veya örgüt olarak başvuru yapmanız mümkün” denildi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: ”Başvurularımızın amacına ulaşabilmesi için takip de en az başvuru yapmak kadar önemli. Bu nedenle başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru yaptığınız bilgisini ve sonrasında size ulaşan yanıtı iletisim@esitlikicinkadinplatformu.net adresine göndermenizi rica ediyoruz.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız