birgün

9° PARÇALI BULUTLU

SPOR 14.10.2019 11:38

Kadrodan çıkarıldı, soluğu kumarhanede aldı

Kadrodan çıkarıldı, soluğu kumarhanede aldı

Hastalığı gerekçesiyle İngiltere Milli Takımı kadrosundan çıkarılan James Maddison, Çekya maçı esnasında poker oynarken görüntülendi.

Goal Türkiye'nin aktardığı habere göre, Leicester City’nin yıldız ismi James Maddison, hasta olduğu gerekçesiyle İngiltere Milli Takımı’nın Çekya ve Bulgaristan ile oynayacağı maçların kadrosundan çıkarıldı.

22 yaşındaki oyuncu, Leicester’a döndükten sonra soluğu kumarhanede aldı. İngiltere, Çekya'ya 2-1 yenilirken, Maddison’ın ise pokerden yaklaşık 5 bin sterlin kazandığı iddia edildi.

The Sun gazetesi olayı manşetine taşırken, futbolcunun poker masasındaki fotoğrafı da paylaşıldı.

Southgate’den uyarı

İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Gareth Southgate, konuyla ilgili yaptığı açıklamada genç futbolcuyu daha dikkatli olmaya davet etti.

Southgate, “Olay basına yansımadan önce bana mesaj atmıştı. Genç futbolcuların özel hayatları konusunda daha dikkatli olmaları gerekiyor” dedi.

49 yaşındaki teknik direktör, “Ben para kaybetmeyi sevmiyorum. Kumarhane bana göre bir yer değil. Biz sahada alacağımız sonuçları düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız