birgün

19° HAFİF YAĞMUR

GÜNCEL 06.11.2020 23:48

Kahraman kardeşlerin konseri 'ilaçlama' gerekçesiyle iptal edildi

Metin Kahraman ve Kemal Kahraman kardeşlerin Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde vereceği konsere bir gün kala 'ilaçlama' gerekçesiyle salon iznini iptal etti.

Kahraman kardeşlerin konseri 'ilaçlama' gerekçesiyle iptal edildi

HABER MERKEZİ

Yurt içi ve yurtdışında birçok konser veren, çok sayıda albüm, film müziği ve belgesel projesinde yer alan Metin Kahraman ve Kemal Kahraman kardeşlerin yarın akşam 20.30’da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde vereceği konser, Kadıköy Kaymakamlığı tarafından 'pandemi nedeniyle salonun ilaçlanacağı gerekçesiyle' iptal edildi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü imzasıyla gönderilen yazıda, "Kurumumuz konferas salonunda Covid-19 önlemleri nedeniyle 6-7-8 Kasım 2020 tarihlerinde dezenfektasyon çalışmaları yapılacağından 3 gün süreyle kapalı olacak, bu tarihe denk gelen etkinlikler ileri tarihe ertelenecektir" denildi.

kahraman-kardeslerin-yarinki-konseri-ilaclama-bahanesiyle-iptal-edildi-802035-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol