birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

ÇALIŞMA YAŞAMI 19.04.2021 10:58

Kamyonun üzerine branda örtmeye çalışan 55 yaşındaki şoför düşerek yaşamını yitirdi

Manisa'da talaş yüklü kamyonunun üzerini branda ile örtmeye çalışan 55 yaşındaki şoför Bekir Kılıç, kafa üstü düşerek yaşamını yitirdi.

Kamyonun üzerine branda örtmeye çalışan 55 yaşındaki şoför düşerek yaşamını yitirdi

Manisa’nın Akhisar ilçesinde, sabah saatlerinde talaş yüklü kamyonun üzerini brandayla örtmeye çalışan Bekir Kılıç, dengesini kaybederek kafa üstü yere düştü.

55 yaşındaki Kılıç, Akhisar Organize Sanayi Sitesi’nde kamyonuna yüklediği talaşın üzerini örtmek için kamyonun üzerine çıktı. Ancak brandayı örttüğü esnada dengesini kaybederek aracın üzerinden düştü.

DHA'da yer alan habere göre olayı görenlerin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi gerçekleştirdikten sonra Kılıç’ı Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Ancak yapılan müdahalelere rağmen Kılıç yaşamını yitirdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol