birgün

11° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 19.01.2016 16:32

'Kanaat önderi' Tuğçe Kazaz yine konuştu: Durup dururken İstiklal Marşımızı okumadım

'Kanaat önderi' Tuğçe Kazaz yine konuştu: Durup dururken İstiklal Marşımızı okumadım

Siyasete dair yaptığı yandaş açıklamalarla tanınan Tuğçe Kazaz, Beyaz TV'de yaptığı 'İstiklal Marşı şovu' ile ilgili açıklama yaptı.

Kazaz, canlı yayında yaptığı şovla ilgili olarak "Ben durup dururken İstiklal Marşımızı okumadım. Yine sorulsa aynısını yine yaparım" dedi.

Twitter'dan açıklama yapan Kazaz, "İçerisinde milli ve manevi değerlerimizin olduğu İstiklal Marşımızın ve şehitlerimizin olduğu bu kadar önemli bir konuyu alay konusu yapmak için sansürleyerek kesen tüm basın yayın kuruluşlarına, düzeltmedikleri takdirde dava açacağımı tüm kamuoyuna buradan saygıyla duyurulur. PKK’yla kendi arasına mesafe koymayanları, kendi kanallarında reklamlarını yaptıranların, milli ve manevi değerlerimize olan saygısızlığını, anlamakta da güçlük çekiyorum" ifadelerini kullandı.

Olayı anlatan Kazaz, "Ben durup dururken İstiklal Marşımızı okumadım. Sunucu arkadaş sordu. Ben de böyle cevap verdim. Yine sorulsa aynısını yine yaparım" dedi.

'Kanaat önderi' Tuğçe Kazaz sunucuyu azarladı: İstiklal Marşı'nın müziğini hazırlayın...

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız