birgün

24° PARÇALI BULUTLU

MEDYA 11.12.2019 10:26

Kanal D'nin iddialı yarışması Chef's Arena, yayından kaldırıldı

Kanal D ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanmaya başlayan ve TV8'de yayınlanan MasterChef yarışmasına rakip olması beklenen Chef's Arena programı yayından kaldırıldı

Kanal D'nin iddialı yarışması Chef's Arena, yayından kaldırıldı

Ceyda Gönenç yönetimindeki Kanal D'de Chef’s Arena adlı yemek yarışma, ikinci bölümün ardından yayından kaldırıldı.

Medyaradar'ın haberine göre; Pınar İshakoğlu ve Sinan Büdeyri’nin takım kaptanlığını üstlendiği ve Batuhan Piatti’nin restoran sahibi olduğu Chef’s Arena’da her hafta birinci olan takım 10.000 TL ödüller ayrılıyordu.

Cumartesi günleri yayınlanan program, Kanal D internet sitesinden ve yayın akışından tamamen çıkarıldı. İlk bölümünde Total'de 48., AB'de ise 41. olan program ikinci bölümünde ise reyting listesine 50. sıradan girmişti.

kanal-d-nin-iddiali-yarismasi-chef-s-arena-yayindan-kaldirildi-660020-1.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız