Kani Beko’dan Tunç Soyer’e destek
Birgün Birgün Birgün Birgün
CHP İzmir Milletvekili Kani Beko’dan, CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer’e destek geldi. CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, “Yerel seçimlerden başlayacak olan büyük iktidar yürüyüşümüzde birlik, bütünlük içinde olacağız. Bu süreçte Tunç Soyer başta olmak üzere, diğer tüm aday arkadaşlarıma güç katacağımızı belirterek İzmir ve partimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Beko açıklamasında […]

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko’dan, CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer’e destek geldi.

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, “Yerel seçimlerden başlayacak olan büyük iktidar yürüyüşümüzde birlik, bütünlük içinde olacağız. Bu süreçte Tunç Soyer başta olmak üzere, diğer tüm aday arkadaşlarıma güç katacağımızı belirterek İzmir ve partimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Beko açıklamasında şunları söyledi:

“Yerel seçimlere gidilen süreçte Cumhuriyet devrimlerini ve demokrasiyi sandıktan çıkarmak için bu yolda birlikteyiz. Yerel seçimlerden başlayacak olan Büyük İktidar Yürüyüşümüzde birlik, bütünlük içinde olacağız. Bu süreçte Tunç Soyer başta olmak üzere, diğer tüm aday arkadaşlarıma güç katacağımızı belirterek İzmir ve partimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu başta olmak üzere diğer tüm belediye başkanlarımıza da İzmir’e kattıkları değer ve emekleri için teşekkür ederim.”

“30 ARTI 1 HEDEFİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

İzmir’de ittifak dahil 30 ilçe belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi’ni alarak, 30 artı 1 hedefini gerçekleştireceklerini kaydeden Beko, “Oylarımızı öyle bir artıralım ki onların gidişinin başlangıcı olsun ve bu süreç İzmir’den başlayarak hızlansın. AKP iktidarına karşı işçinin, emekçinin, ezilenin, mazlumun iktidarına 31 Mart çok büyük bir kapı açacaktır. Bizim 31 Mart yerel seçimlerindeki hedefimiz ve amacımız budur” diye konuştu.

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlarınız