Kansere yakalanan programcı Armağan Çağlayan, tedavi süreciyle ilgili konuştu. Çağlayan, sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiğini vurgulayarak tedavi sürecinde kemoterapi ve radyoterapi almayacağını açıkladı.

Kansere yakalanan Armağan Çağlayan, tedavi sürecini anlattı: Kemoterapi almayacağım

Televizyon programcısı ve sunucu Armağan Çağlayan, tedavi sürecinde kemoterapi ve radyoterapi almayacağını açıkladı.

Maltepe'de, "Size Anlatacaklarım Var" isimli tek kişilik gösterisini gerçekleştiren Çağlayan, sağlık durumunun gün geçtikçe iyiye gittiğini açıklayarak, kemoterapi ve radyoterapi tedavisi görmeyeceğini duyurdu.

Karar'da yer alan habere göre, diğer kanser hastalarına göre farklı bir yöntemle tedavi olacağını vurgulayan Çağlayan, "Gayet iyiyim. Sonuçlarım İsrail'e gitti. Kemoterapi ve radyoterapi tedavisi almayacağım. Sadece kanserli hücrenin büyüme hızı çok yüksek olduğu için ben diğer kanser hastalarından farklı olarak ben üç yıl boyunca üç ayda bir ilaçlı tomografi çektirmek zorundayım. Yani kanserim tekrar etmezse verilen ilaçtan dolayı bir kez daha kanser olacağım. İnşallah Allah korur..." dedi.

Kasım 2022'de akciğer kanserine yakalandığını duyuran ve tedaviye başlayan Çağlayan, 196Sekiz adlı YouTube kanalındaki içeriklerini bırakma kararı almıştı.