birgün

8° AÇIK

GÜNCEL 06.04.2021 10:50

Kansere yakalanan oyuncu Canan Ergüder: Merak etmeyin, iyileşeceğim

Meme kanserine yakalanan ünlü oyuncu Canan Ergüder, sevenlerine moralinin yüksek olduğunu duyurarak tedavisinin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğini söyledi.

Kansere yakalanan oyuncu Canan Ergüder: Merak etmeyin, iyileşeceğim

Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncularından Canan Ergüder meme kanserine yakalandı. Tedavisine hemen başlanan oyuncu, yakın zamanda kemoterapi görecek.

Oyuncu, başrolünü oynadığı dizinden de affını isteyerek, ayrıldı.

Yakın zamanda kemoterapi görecek oyuncu bir de açıklama yaparak moralini yüksek tuttuğunu söyledi.

"Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım," diye mesajına başlayan Ergüder, "Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum," diye yazdı.

Ergüder devamında "Merak etmeyin, iyileşicem. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım @menajerimiaradizi ekip arkadaşlarıma, @startv 'ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren @ayyapim 'a çok teşekkür ederim," açıklamasında bulundu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol