birgün

17° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 17.02.2020 12:06

Karadeniz yazarlarla buluşuyor

Karadeniz yazarlarla buluşuyor

Kültür Sanat Servisi

Karadeniz Kitap Fuarı’nın 6’ncısı başladı. Açılışı geçtiğimiz gün TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, 23 Şubat’a kadar sürecek.
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkı sunan Karadeniz 6. Kitap Fuarı, kitapseverleri bekliyor. Panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğinin yanı sıra imza günlerinde yazarlar ile okurları buluşturacak fuara bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Karadeniz 6. Kitap Fuarı’nda, aralarında Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Latife Tekin, Cemil Kavukçu, Enver Aysever, Ayşe Tolga, Altay Öktem, Yavuz Dizdar, Akın Birdal, Füsun Çetinel, Ahmet Şimşirgil, Sara Şahinkanat, Özel Oytun Türkoğlu, Murat Tavlı, Sinem Sal, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Hale Caneroğlu, Aret Vartanyan, Çiğdem Sezer, Kutlukhan Perker, Bahadır Yenişehirlioğlu, İlkin Başar Özal, Hikmet Anıl Öztekin’in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı sevenleriyle buluşacak. Girişin ücretsiz olduğu fuar, her gün 10.00 - 19.30, kapanış günü olan 23 Şubat’ta ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol