birgün

8° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 17.02.2020 12:06

Karadeniz yazarlarla buluşuyor

Karadeniz yazarlarla buluşuyor

Kültür Sanat Servisi

Karadeniz Kitap Fuarı’nın 6’ncısı başladı. Açılışı geçtiğimiz gün TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, 23 Şubat’a kadar sürecek.
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkı sunan Karadeniz 6. Kitap Fuarı, kitapseverleri bekliyor. Panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğinin yanı sıra imza günlerinde yazarlar ile okurları buluşturacak fuara bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Karadeniz 6. Kitap Fuarı’nda, aralarında Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Latife Tekin, Cemil Kavukçu, Enver Aysever, Ayşe Tolga, Altay Öktem, Yavuz Dizdar, Akın Birdal, Füsun Çetinel, Ahmet Şimşirgil, Sara Şahinkanat, Özel Oytun Türkoğlu, Murat Tavlı, Sinem Sal, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Hale Caneroğlu, Aret Vartanyan, Çiğdem Sezer, Kutlukhan Perker, Bahadır Yenişehirlioğlu, İlkin Başar Özal, Hikmet Anıl Öztekin’in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı sevenleriyle buluşacak. Girişin ücretsiz olduğu fuar, her gün 10.00 - 19.30, kapanış günü olan 23 Şubat’ta ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız