Partisinin Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Seçime Hazırlık Toplantısı’nda konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Erdoğan'ın ve iktidar temsilcilerinin partisine yönelttiği 'Erbakan ve Milli Görüş' eleştirilerine yanıt verdi.

Karamollaoğlu'ndan Erdoğan'a: Saadet Partisi'ne ayar vermek kimsenin haddi değil

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, iktidar kanadından kendilerine yöneltilen Millet İttifakı ve Erbakan eleştirilerini yanıtladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Karamollaoğlu, "Saadet Partisi’ne ayar vermek, kimsenin hakkı ve haddi değildir! Herkes işine baksın! Yoldan çıkan, yola dair cümle kuramaz! Yoldan çıkan, her şart altında yola devam edenlere dışardan akıl veremez!" dedi.

Karamollaoğlu konuşmasında “Zamanında gardıroplarının tozlu raflarına attıkları “Milli Görüş gömleği” yine akıllarına düştü! Ama nafile! O gömlek artık size olmaz, üzerinizde durmaz, taşıyamazsınız; size ağır gelir!” ifadelerini kullandı.

Karamollaoğlu'nun paylaşımları şu şekilde:

"YİNE AKILLARINA DÜŞTÜ"

"Zamanında gardıroplarının tozlu raflarına attıkları “Milli Görüş gömleği” yine akıllarına düştü! Ama nafile! O gömlek artık size olmaz, üzerinizde durmaz, taşıyamazsınız; size ağır gelir! “Eski Milli Görüşçü” olmak başka, ömrü boyunca Milli Görüşçü kalabilmek başkadır!"

"YOLDAN ÇIKAN, YOLA DAİR CÜMLE KURAMAZ"

"Bu noktada Saadet Partisi’ne ayar vermek, kimsenin hakkı ve haddi değildir! Herkes işine baksın! Yoldan çıkan, yola dair cümle kuramaz! Yoldan çıkan, her şart altında yola devam edenlere dışardan akıl veremez! Biz bu yolda kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz ve edeceğiz!"

"MİLLİ GÖRÜŞ HATIRLATMASI YAPMAK KİM, SİZ KİM?"

"Temel Karamollaoğlu ve arkadaşlarına, Saadet Partisi’nin teşkilat mensuplarına, Milli Görüş hatırlatması yapmak kim, siz kim? Erbakan Hocamızın hedeflerindeki mana nerede, nitelik nerede; sizin her şeyi binadan, betondan, nicelikten ibaret sanan anlayışınız nerede?"