birgün

9° PARÇALI BULUTLU

MEDYA 01.11.2020 22:13

Karantinadaydı: 'İsmail Küçükkaya'nın koronavirüs testi pozitif çıktı' iddiası

FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat isimli sabah haberleri programının sunucusu İsmail küçükkaya’nın koronavirüs testinin pozitif çıktığı iddia edildi. Küçükkaya, konu hakkında bir açıklama yapmadı.

Karantinadaydı: 'İsmail Küçükkaya'nın koronavirüs testi pozitif çıktı' iddiası

FOX TV'de Çalar Saat isimli programda izleyiciyle buluşan gazeteci İsmail Küçükkaya'nın koronavirüs testinin pozitif çıktığı iddia edildi.

FOX TV'de Çalar Saat isimli programla izleyici karşısına çıkan İsmail Küçükkaya, yerini Ezgi Gözeger'e bırakmıştı. Küçükkaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada koronavirüs şüphesi nedeniyle karantinada olduğunu bildirmişti.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre, İsmail Küçükkaya'nın testinin sonucu belli oldu. Küçükkaya'nın testinin pozitif çıktığı, durumunun iyi olduğu ve karantinaya girdiği iddia edildi. Öte yandan, Küçükkaya'nın yerine ise karantina sürecinde İlker Karagöz'ün ekrana çıkacağı kaydedildi.

Ancak Küçükkaya, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol