birgün

18° AZ BULUTLU

GÜNCEL 01.10.2020 17:10

Karantinaya alındığı yurttan kaçmaya çalıştı: Camdan atladı, ayağı kırıldı

Karantinaya alındığı yurttan kaçmaya çalışan şahıs, camdan atladı. Ayağı kırılan şahıs, hastaneye kaldırıldı.

Karantinaya alındığı yurttan kaçmaya çalıştı: Camdan atladı, ayağı kırıldı

Bilecik'te karantina altında bulunan bir kişi, tutulduğu binanın birinci katından camından atlayarak kaçmak istedi. Camdan atlayan şahıs, ayağı kırılınca hastaneye kaldırıldı.

Bilecik merkez Bahçelievler mahallesinde yer alan Kredi Yurtlar Kurumu’na (KYK) ait Halime Hatun Öğrenci Yurdu il genelindeki temaslı vakalarının karantina ve izolasyonları için düzenlendi.

İHA’da yer alan habere göre, burada pozitif bir vakayla temaslı olduğu gerekçesiyle karantina ve izolasyonda bulunan bir kişi kaldığı birinci katın camından atlayarak kaçmak istedi.

Bu esnada ayağı kırılan şahıs, olay yerine 112 Acil Servis ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Bilecik Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız