birgün

26° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 13.09.2021 17:00

Kardeş Türküler ve Gazapizm’in sahne alacağı BirGün’lük Konser, 23 Eylül’de Harbiye’de!

Kardeş Türküler ve Gazapizm’in sahne alacağı BirGün’lük Konser, 23 Eylül Perşembe akşamı saat 20.30’da Harbiye Açıkhava’da düzenlenecek.

Kardeş Türküler ve Gazapizm’in sahne alacağı BirGün’lük Konser, 23 Eylül’de Harbiye’de!

Geçtiğimiz yıllara BirGün’lük Festival’lerle damgasını vuran BirGün gazetesi, 2021’de BirGün’lük Konser’le bir kez daha “#BirAradayız” diyor.

Çağdaş halk müziğinin sevilen grubu Kardeş Türküler ve rap müziğin güçlü sesi Gazapizm’in sahne alacağı konser, 23 Eylül Perşembe akşamı İstanbul’daki Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek. BirGün’lük Konser, saat 20.30’da başlayacak.

Biletler Biletix'te satışta. Bilet satın almak için tıklayınız.

ETKİNLİK KURALLARI

- Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

- Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

- Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.

- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

- Etkinlik, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

- Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol