birgün

27° AÇIK

Karikatür Evi yaz atölyeleri başlıyor

KÜLTÜR SANAT 23.05.2022 06:30
Karikatür Evi yaz atölyeleri başlıyor
Abone Ol google-news

Kültür Sanat Servisi

Karikatür, çizgi roman ve manga meraklılarının katılabileceği atölyelere kayıtlar başlıyor. Her yaştan mizah severi buluşturan Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi, yaz dönemi atölye eğitimleri için katılımcıları bekliyor. Ücretsiz gerçekleşecek eğitimler için başvuru tarihi bugün (23 Mayıs Pazartesi). Atölyelere dileyen çevrimiçi dileyen yüz yüze katılabiliyor.

Yüz yüze gerçekleştirilecek atölyelerde sınıflar 7, çevrimiçi atölyelerde ise 10 kişilik kontenjanla sınırlı. Devam zorunluluğu bulunan atölyelere katılım için Kadıköy’de ikamet etme zorunluluğu bulunmuyor. Atölye çalışmaları çizgi romanda Gökçe Akgül ve Mehmet Naci Dedeal; mangada Ali Toğlukdemir; karikatürde Akdağ Saydut, Anıl Gürak, Ayşe Işın, Behiç Pek, Cihan Kılıç, Eda Oral, Erhan Candan, İlker Altungkök, Nuhsal Işın ve Sibel Bozkurt’un eğitmenliğinde gerçekleştirilecek.

Karikatür Evi’nde ilk dönem atölyeler 27 Haziran’da, ikinci dönem atölyeler 18 Temmuz’da, üçüncü dönem atölyeler ise 8 Ağustos’ta başlıyor. İletişim için: 0216 418 10 49.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol