birgün

21° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 07.07.2019 11:36

Karlovy Vary Film Festivali’nden Görülmüştür filmine ödül

Yönetmen Serhat Karaaslan’ın ilk uzun metraj filmi Görülmüştür, 54. Karlovy Vary Film Festivali’nde, Avrupa ve Akdeniz Film Eleştirmenleri Birliği FEDEORA tarafından en iyi film seçildi. 54. Karlovy Vary Film Festivali’nde FEDEORA jürisi, ödülü “baskıcı rejimler ve sansür gibi evrensel temaları sorgulayış biçimi” nedeniyle Serhat Karaaslan’ın ‘Görülmüştür’üne takdim ettiğini açıkladı.

Karlovy Vary Film Festivali’nden Görülmüştür filmine ödül

Yönetmen Serhat Karaaslan’ın ilk uzun metraj filmi Görülmüştür, 54. Karlovy Vary Film Festivali’nde, Avrupa ve Akdeniz Film Eleştirmenleri Birliği FEDEORA tarafından en iyi film seçildi.

54. Karlovy Vary Film Festivali’nde FEDEORA jürisi, ödülü “baskıcı rejimler ve sansür gibi evrensel temaları sorgulayış biçimi” nedeniyle Serhat Karaaslan’ın ‘Görülmüştür’üne takdim ettiğini açıkladı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız