birgün

7° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 12.12.2018 20:13

Kasımpaşa: Tüm oyuncularımızla 2021'e kadar anlaşma sağladık

Kasımpaşa: Tüm oyuncularımızla 2021'e kadar anlaşma sağladık

Süper Lig'de zirve mücadelesi veren Kasımpaşa, kadrosundaki bütün futbolcularla sözleşme konusunda anlaşma sağlandığını açıkladı. Süper Lig'de daha önce böyle bir duyuru yapılmamıştı.

Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

"Kulübümüz tüm oyuncularımızla 2021'e kadar anlaşma sağlamış durumdadır. Ligde en fazla gol atan ve en az kart gören (en centilmen) takımımız, artık seyircisine daha güzel futbol için enerjisini harcayacaktır.

Bekir Nursal Bilgin
Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş. Sportif Direktörü"

Nursal Bilgin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ligde en çok gol atan takımız. Kırmızı kartımız hiç yok, sarı kart da en az bizde var. Bunun Avrupa'daki karşılığı en güzel futboldur. Bu başarıyı sağlayan tüm futbolcularımızla en az 2021 yılına kadar anlaşma sağladık. İzlediğimiz bu yolla hem teknik kadronun, hem de futbolcuların kafasını rahatlattık. Kimse sözleşmesini düşünmeyecek, herkes sadece futbolunu oynayacak" ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız