birgün

14° AÇIK

GÜNCEL 14.04.2021 13:27

Kayıp sağlık çalışanı Ahmet Uğur'dan 14 gündür haber alınamıyor

Antalya'da 14 gün önce kız arkadaşına attığı veda mesajının ardından ortadan kaybolduğu iddia edilen sağlık çalışanı Ahmet Uğur'dan 14 gündür haber alınamıyor.

Kayıp sağlık çalışanı Ahmet Uğur'dan 14 gündür haber alınamıyor

Antalya’da kız arkadaşına veda mesajları attıktan sonra kaybolduğu iddia edilen hemşireden yakınları 14 gündür haber alamıyor. Hemşirenin son görüldüğü Güver Uçurumu’nda yapılan aramalardan da şu ana kadar bir sonuç elde edilemedi.

İHA'da yer alan habere göre, kız arkadaşı ile tartıştığı iddia edilen Ahmet Uğur, veda mesajları attıktan sonra telefonunu kapatarak ortadan kayboldu. Özel bir saç ekim kliniğinde hemşire olarak çalışan Uğur'a gün boyunca ulaşamayan yakınları polis karakoluna giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Uğur'un son olarak Döşemealtı ilçesinde bulunan Güver Uçurumu yakınlarında görüldüğü bilgisini alan ekipler, aramalarını burada yoğunlaştırdı. Yapılan aramalarda şu ana kadar hemşirenin izine rastlanmadı. Uğur'un banka hesap hareketlerinde ise bir hareketlilik olmadığı tespit edildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol