birgün

23° AZ BULUTLU

GÜNCEL 17.09.2019 15:09

Kayseri'de cansız bedeni bulunan işçi, eşine 'elveda' mesajı atmış

Kayseri'de cansız bedeni bulunan işçi, eşine 'elveda' mesajı atmış

Kayseri'de dün akşam boş arazide cansız bedeni bulunan 42 yaşındaki Yücel Çako'nun, ölmeden önce eşine 'elveda' mesajı attığı belirtildi.

Merkez Melikgazi ilçesi Kocatepe Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde boş arazideki su deposunun arkasında bir erkeğe ait cansız beden bulundu.

Polisin yaptığı incelemede cesedin çelik kapı işçisi Yücel Çako'ya ait olduğu belirlendi. Vücudunda darp ve kesi izine rastlanmayan Çako'nun cesedi, Kayseri Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polisin yaptığı araştırmada Çako'nun cep telefonunda, ölmeden önce eşine attığı 'elveda' mesajı bulundu.

İlaç veya kimyasal bir madde içerek yaşamına son verdiği şüphesi üzerinde durulan Çako'nun kesin ölüm nedeni, Adli Tıp Tabipliğinde yapılacak otopsi ile belirlenecek.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol