birgün

2° HAFİF YAĞMUR

Kayserispor'dan Şenol Güneş'e 'Onur Bulut' tepkisi

Kayserispor, futbolcuları Onur Bulut’un transferiyle alakalı Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in açıklamasına tepki göstererek, "Yaptığı açıklama nerden bakılırsa bakılsın sorunludur ve TFF talimatları başta olmak üzere hukuka aykırıdır" dedi.

SPOR 26.11.2022 23:22
Kayserispor'dan Şenol Güneş'e 'Onur Bulut' tepkisi
Abone Ol google-news

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yukatel Kayserispor, futbolcuları Onur Bulut’un transferiyle alakalı Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in açıklamasına tepki gösterdi.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Onur Bulut’un Kayserispor'la olan sözleşmesinin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

"Sayın Güneş, futbolcumuzun sözleşmesinin devam ettiğini bilmektedir. Yaptığı açıklama nerden bakılırsa bakılsın sorunludur ve TFF talimatları başta olmak üzere hukuka aykırıdır. Futbolcunun ayartılması dahil ve hatta daha ötesini düşünmeye mahal verecek bu tip bir yaklaşımın olası olumsuz sonuçlarını Sayın Şenol Güneş’in öngörmesi gerektiğini düşünüyoruz. Beşiktaş kulübü ile yıllar öncesine dayanan iyi ilişkileri de gözardı eden bu davranışın Sayın Ahmet Nur Çebi tarafından dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini ve dostluğumuza uygun olacak bir şekilde ele alınmasını bekliyoruz. Netice olarak bir profesyonel futbolcunun transfer sürecinin tabii olduğu TFF düzenlemelerini Sayın Güneş'in dikkatine sunuyor, bu düzenlemelere uygun davranmasını beklediğimizi kendisine ifade ediyoruz."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol