birgün

16° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 15.12.2018 18:08

Kebapçıda yemek yiyen bir kişi, açılan ateş sonucu yaşamını yitirdi

Kebapçıda yemek yiyen bir kişi, açılan ateş sonucu yaşamını yitirdi

İstanbul Pendik'te kebapçı dükkanında yemek yiyen bir kişi, silahlı saldırganın ateş açması sonucu hayatını kaybetti. Olay sırasında araya girmeye çalışan işletme sahibi ve başka bir müşteri ise yaralandı.

YEMEK YERKEN SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Aydınlıyolu Caddesi'nde bulunan kebapçı dükkânında saat 16.00 sıralarında yemek yiyen bir kişi dışarıdan gelen silahlı saldırganın hedefi oldu. Saldırıya uğrayan müşteri olay yerinde hayatını kaybetti. Saldırgana müdahale etmek isteyen restoran sahibi ile başka bir müşteri yaralandı.

RESTORAN SAHİBİ İLE MÜŞTERİ HASTANEYE KALDIRILDI

Olay yerine polis ve ambulans ekipleri sevk edildi. Restoran sahibi ve diğer müşteri ambulansla Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Silahlı saldırgan havaya ateş ederek, buradan uzaklaştı. Polis çevrede geniş güvenlik önlemleri alarak, olay yerinde inceleme başlattı.

"ONLARI AYIRAYIM DERKEN GÖĞSÜNDEN MERMİ ALIYOR"

Bir görgü tanığı, "Bir ölü ve iki yaralı. İş yeri sahibi arkadaşta onları ayırayım derken göğsünden bir mermi alıyor. Onu da hastaneye kaldırdılar. İnşallah iyileşir" dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız