birgün

13° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

GÜNCEL 15.09.2021 08:20

Kemal Kılıçdaroğlu, uzun yol için hazırladığı Spotify listesini paylaştı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Spotify'da hazırladığı uzun yol müzik listesini sosyal medya hesabından "Çok eleştirmeyin ama" notuyla paylaştı.

Kemal Kılıçdaroğlu, uzun yol için hazırladığı Spotify listesini paylaştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Spotify'da hazırladığı uzun yol müzik listesini paylaştı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kılıçdaroğlu, "Sevgili Gençler, Arkadaşlarım bilir; benim uzun yol müzik listem vardır. Paylaşıyorum, çok eleştirmeyin ama:) Özellikle de K-Pop fandomlarından çekiniyorum, bilesiniz. Hala hangisine ait olacağıma karar veremedim. Hadi bakalım, sizi seviyorum gençler!" ifadelerini kullandı.

Aşık Veysel, Cem Karaca, Barış Manço, Ahmet Kaya, Cem Adrian ve Sezen Aksu gibi çok sayıda ismin bulunduğu listede 42 tane şarkı yer alıyor.

Kılıçdaroğlu'nun Spotify listesine ulaşmak için TIKLAYIN.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol