birgün

10° GÖK GÜRÜLTÜLÜ YAĞMURLU

Kenan Doğulu'dan Sezen Aksu'ya destek mesajı

‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ adlı şarkısında geçen sözler sebebiyle gericilerin hedefinde olan Sezen Aksu'ya Kenan Doğulu bir paylaşım ile destek oldu. Doğulu, "Seçilmiş bir kişidir o ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir. Ozanımız, canımız Sezen'inimizdir" dedi.

GÜNCEL 23.01.2022 22:08
Kenan Doğulu'dan Sezen Aksu'ya destek mesajı
Abone Ol google-news

Şarkıcı Kenan Doğulu, Yaşar Gaga ile çıkardığı 'Şahane Bir Şey Yaşamak' şarkısı üzerinden gericilerin hedefine yerleşen Sezen Aksu'ya destek verdi. Doğulu, "Seçilmiş bir kişidir o ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir. Ozanımız, canımız Sezen'inimizdir" dedi.

Doğulu, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile ünlü sanatçıya destek verdi ve şu notu düştü:

“Barışçıl ve üstün empati yeteneği; sevgi, aşk ve hoşgörü kalesi yapısıyla hepimizin kalplerine değmiş bir aile büyüğümüz; erdemli, bilgili ve çalışkan bir Türk kadınımızdır o. Dünyanın her ülkesinde hayranları olan, Türk müziğini pop müzik ile evlendirmiş ve milletimizi gururlandırmış ulusal bir hazinedir. Seçilmiş bir kişidir o. Ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir. Şanslı olduğumuzu düşünerek davranmamız ve pamuklara sarıp ödüllendirmemiz gereken, bize sevmeyi öğreten halk ozanımız, canımız Sezen’imizdir.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol