birgün

30° AZ BULUTLU

Kılıçdaroğlu '128 milyar dolar ve damat nerede?' diye sordu, Akşener yanıt verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Siz nerede olduklarını biliyor musunuz?" diye sordu. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, "İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam" dedi.

SİYASET 05.05.2021 12:56
Kılıçdaroğlu '128 milyar dolar ve damat nerede?' diye sordu, Akşener yanıt verdi
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yönelik "128 milyar dolar ve damat nerede?" diye sordu.

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz?" dedi.

Kılıçdaroğlu, paylaşımında Meral Akşener'i etiketledi ve #128MilyarDolarNerede etiketini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kılıçdaroğlu'nun paylaşımını alıntılayarak, "Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam" yanıtını verdi.

Akşener, paylaşımında Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na "Sizde yeni bir bilgi var mı?" sorusunu yöneltti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol