birgün

10° PARÇALI BULUTLU

Kılıçdaroğlu 'Bozkurt Kemal' sloganlarıyla karşılandı

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ülkücü bir grupla buluştuğu toplantıda “Bozkurt Kemal” sloganıyla karşılandığını gösteren bir video paylaştı ve “Genel Başkan’ımız Kılıçdaroğlu, ‘Bozkurt Kemal’ sloganlarıyla karşılandı. Toplumun her kesimini kucaklayan lider, Kılıçdaroğlu” dedi.

SİYASET 12.09.2022 00:02
Kılıçdaroğlu 'Bozkurt Kemal' sloganlarıyla karşılandı
Abone Ol google-news

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün Ankara’da ülkücü grupla bir araya geldiği ‘Önce Türkiye Buluşması’ndan görüntüler paylaştı. Özkan’ın “Genel Başkan’ımız Kılıçdaroğlu, ‘Bozkurt Kemal’ sloganlarıyla karşılandı. Toplumun her kesimini kucaklayan lider, Kılıçdaroğlu” mesajıyla sosyal medya hesabında yayınladığı videoda, Kılıçdaroğlu’nun alkışlarla ve “Bozkurt Kemal” sloganıyla karşılandığı görüldü.

Bir kişi “Bir olacağız, diri olacağız, hep beraber olacağız. Allah yolunu açık etsin Sayın Genel Başkan’ım. Yolun açık olsun Sayın Genel Başkan’ım. Şeref verdiniz, şeref. Ülkücülere şeref verdiniz Sayın Genel Başkan’ım” derken başka birinin de “Ayağınıza sağlık Genel Başkan’ım” diye bağırdığı duyuldu.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun