birgün

12° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

Kılıçdaroğlu, CHP'nin fotoğrafçısı Kaya'nın nikahına katıldı

GÜNCEL 04.09.2022 20:49
Kılıçdaroğlu, CHP'nin fotoğrafçısı Kaya'nın nikahına katıldı
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinde fotoğrafçı olarak görev yapan Alp Eren Kaya'nın nikah törenine katıldı.

Kılıçdaroğlu, Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde düzenlenen partisinin fotoğrafçısı Kaya ile Alev Yılmaz'ın nikah merasiminde yaptığı konuşmada, ailenin önemine işaret etti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

"Arada tartışacaksınız her evlilikte olduğu gibi. Ama sakın ola ki birbirinize olan saygıyı asla unutmayın, birlikte olun. İlerde umarım güzel çocuklarınız olacak. Artık sevgi çocukların üzerinde odaklanacak. Size ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Evin aile cüzdanını ailenin hanımına teslim ediyorum. Çünkü evde sizin sözünüz geçerli olacak. Bizim evde öyle."

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın kıydığı nikahta, çiftin şahitliklerini CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yaptı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol