birgün

12° HAFİF YAĞMUR

SİYASET 15.07.2020 13:29

Kılıçdaroğlu: FETÖ'nün, devletin kılcal damarlarına girmesine göz yumanları unutmayacağız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı 15 Temmuz mesajında “FETÖ'nün, bu devletin kılcal damarlarına kadar girmesine göz yumanları da unutmayacağız” dedi.

Kılıçdaroğlu: FETÖ'nün, devletin kılcal damarlarına girmesine göz yumanları unutmayacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “FETÖ'nün, bu devletin kılcal damarlarına kadar girmesine göz yumanları da unutmayacağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından 15 Temmuz’a ilişkin bir mesaj yayınladı. Açıklamasında, “2016'da demokrasiye ve millete kasteden hain terör örgütünü lanetliyorum” ifadelerine yer veren Kılıçdaroğlu, “FETÖ'nün, bu devletin kılcal damarlarına kadar girmesine göz yumanları da unutmayacağız” dedi.

Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

“2016'da demokrasiye ve millete kasteden hain terör örgütünü lanetliyorum. Demokrasi uğruna can veren 251 şehidimizi asla unutmayacağımız gibi; FETÖ'nün, bu devletin kılcal damarlarına kadar girmesine göz yumanları da unutmayacağız!”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız