birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Kılıçdaroğlu, Gültekin Uysal ile bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zafer Yolu Yürüyüşü için Afyonkarahisar’a geldi. Kentteki Başkomutan Tarihi Milli Parkı Zafer Müzesi’ndeki restorasyon hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, daha sonra Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüştü.

SİYASET 25.08.2022 19:03
Kılıçdaroğlu, Gültekin Uysal ile bir araya geldi Fotoğraf: ANKA
Abone Ol google-news

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu gece Şuhut’taki Atatürk Evi’ni ziyaretinin ardından Kocatepe Anıtı’na kadar yapacağı Zafer Yolu Yürüyüşü için Afyonkarahisar’a geldi.

Kılıçdaroğlu, kentte ilk olarak restorasyon çalışmaları süren Başkomutan Tarihi Milli Parkı Zafer Müzesi hakkında bilgi aldı.

Müze ziyaretinin ardından Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisarlı olan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile Reisoğlu Konağı’nda bir araya geldi. Kılıçdaroğlu'nu konağın önünde Uysal karşıladı.

Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz eşlik etti.

(ANKA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol