birgün

13° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 10.09.2021 21:38

Kılıçdaroğlu'ndan video: Saray da görsün diye yeniden paylaşıyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Afetler meselesinde muhalefet sınıfta kalmıştır” dediğini aktardı ve video paylaşarak yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Halk biliyor doğruyu zaten ama Saray da görsün diye yeniden paylaşıyorum" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan video: Saray da görsün diye yeniden paylaşıyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Afetler meselesinde muhalefet sınıfta kalmıştır” dediğini aktararak bir video paylaştı. Kılıçdaroğlu, "Biz belediyelerimizle halkımızın derdine koşmaya devam edeceğiz" dedi.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, "'Afetler meselesinde muhalefet sınıfta kalmıştır' yalanını yine tekrar etmiş Erdoğan. #HalkBiliyor doğruyu zaten ama Saray da görsün diye yeniden paylaşıyorum" notunu düştü.

Kılıçdaroğlu, "Erdoğan kendi gerçeküstü dünyasında rekor üstüne rekorlar kıradursun, biz belediyelerimizle halkımızın derdine koşmaya devam edeceğiz" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol