birgün

29° AÇIK

GÜNCEL 19.11.2019 16:13

Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu: Peki bundan şeyin haberi var mı, mesela benim?

Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu: Peki bundan şeyin haberi var mı, mesela benim?

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, kendisi için "Kırklareli'nin belediye başkanı benim. Mehmet Siyam Kesimoğlu anca getir götürümü yapar" diyen takipçisine yanıt verdi.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'nun, sosyal medya hesabında kendisini de ilgilendiren bir mesaja verdiği esprili yanıt dikkat çekti.

Kırklareli Belediyesi’nin önünde bir gencin fotoğrafı sosyal medyadan paylaşılarak, “Kırklareli’nin Belediye Başkanı benim. Mehmet Siyam Kesimoğlu anca getir götürümü yapar” şeklinde mesaj yazıldı. Başkan Kesimoğlu bu mesajı paylaşarak, “Anladım kardeşim peki bundan şeyin haberi var mı, mesela benim?” şeklindeki esprili bir yanıt verdi.

kirklareli-belediye-baskani-kesimoglu-anladim-kardesim-peki-bundan-seyin-haberi-var-mi-mesela-benim-651397-1.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız