birgün

13° PARÇALI BULUTLU

BİRGÜN KİTAP 12.07.2018 15:56

Kitap nedir sorusuna yanıt: Bir Kitap Bir Kitaptır

Kitap nedir sorusuna yanıt: Bir Kitap Bir Kitaptır

Yeni Zelandalı yazarJenny Bornholdt’un kaleminden,“Kitap nedir” sorusuna​ muzip ve felsefi yanıtlar veren Bir Kitap Bir Kitaptır her yaştan okur için şimdi Can Çocuk raflarında okuyucuları bekliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN

"Kitaplar okumak içindir. Bir kitabın yeri kütüphanedir, kitaplıktır, kitapçıdır, evindir.Günlerden pazarsa ve dışarıda yağmur yağıyorsa, kitap okumak en güzelidir.Küçük bir kitap olsa bile, çünkü sıkıntı bazen dev gibi olabilir. Bir çocuğa “Kitap nedir?” diye sorun, hiç beklenmedik yanıtlar alma ihtimaliniz yüksektir; tıpkı bu kitapta yer verilen oyunbaz ve felsefi yanıtlar gibi. Bir Kitap Bir Kitaptır okumaya ve kitapların büyülü dünyasına muzip bir övgü."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız