birgün

23° PARÇALI AZ BULUTLU

KADIN 11.08.2020 22:16

Kızına fiziksel şiddet ve cinsel istismarda bulunan erkek tutuklandı

Kızını fiziksel şiddet ve 7 yıldır da cinsel istismara maruz bıraktığı belirtilen Mehmet A. isimli erkek tutuklandı.

Kızına fiziksel şiddet ve cinsel istismarda bulunan erkek tutuklandı

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yaşayan Mehmet A. isimli erkek, kızını 7 yıldır cinsel istismar ve fiziksel şiddete maruz bıraktığı gerekçesi ile çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

İHA’da yer alan habere göre, İlçe Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezine 10 Ağustos’ta aile içi şiddet ihbarı yapıldı. Mehmet A.’nın kızı, olay yerine giden polise, Mehmet A.'nın kendisini fiziksel şiddet ve 7 yıldır da cinsel istismara maruz bıraktığını söyledi.

Marmaris Cumhuriyet Savcılığı tarafından verilen arama talimatı sonrası evde arama yapılırken, şüpheli Mehmet A. da polis tarafından gözaltına alındıktan sonra işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Mehmet A. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız