birgün

25° AÇIK

Kocaeli'de bir erkek, boşanma aşamasında olduğu kadını öldürüp kızını yaraladı

Kocaeli'de Turan Karslı isimli erkek boşanma aşamasında olduğu Güler Karslı'yı öldürdükten sonra kızını da silahla yaraladı. Turan Karslı aynı silahla intihar ederken, yaralanan kız hastaneye kaldırıldı.

KADIN 30.05.2022 13:50
Kocaeli'de bir erkek, boşanma aşamasında olduğu kadını öldürüp kızını yaraladı Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

Kocaeli'de boşanma aşamasında olduğu kadını vurarak öldürdükten sonra kızını da yaralayan erkek, aynı silahla intihar etti.

Körfez ilçesinde meydana gelen olaya göre, boşanma aşamasında olan Turan Karslı ile Güler Karslı arasında tartışma çıktı. Turan Karslı, Güler Karslı ile kızı Elif'i silahla vurdu. Güler Karslı olay yerinde hayatını kaybederken, Elif ise evin balkonundan yaralı olarak aşağıya atladı.

İHA'nın haberine göre, daha sonra Turan Karslı aynı silahla intihar etti. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine yerine gelen ekipler, yaralı şahsı ambulansa alarak hastaneye götürdü. Evde biri 3 aylık diğeri de 4 yaşında 2 çocuğun olduğu öğrenildi.

Öte yandan Turan Karslı’nın bir süre önce kahvehanede kavga ettiği, Güler Karslı'nın kardeşini bıçakla yaraladığı, bu nedenle cezaevine girdiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol