birgün

14° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 14.02.2020 19:07

Korkut Boratav’dan BirGün'e destek çağrısı

BirGün’ün abonelik kampanyasına destek çağrısı yapan Korkut Boratav, “BirGün Türkiye basının çok az sayıdaki yüzaklarından biridir” diye konuştu

Korkut Boratav’dan BirGün'e destek çağrısı

BirGün/ Ankara

BirGün'ün başlatmış olduğu BirGün Benim abonelik kampanyasına bir destek de ekonomi profesörü Korkut Borotav'dan geldi.

BirGün’ün Ankara bürosunu ziyaret eden Korkut Boratav, BirGün’ün abonelik kampanyasına destek çağrısı yaptı. “BirGün, Türkiye basının çok az sayıdaki yüzaklarından biridir” diye konuşan Boratav şunları söyledi:

“BirGün’e üye olalım, destek verelim ve yaşamasını sağlayalım.Türkiye solu BirGün gibi bir yayın organına, yazılı basına muhtaçtır, ihtiyacı vardır, gereksinimi vardır ve ona destek gerekir. Büyük medyanın, büyük sermayenin ve gerici çeşitli odak noktalarının Türkiye okuryazar insanlarının beyinlerini yıkamasına, ideolojik baskı aygıtlarının teslimiyetine sürüklenmesine izin vermememiz lazım. Onun için BirGün’ü destekleyelim, üye olalım, yaşatalım ve canlandıralım.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız