birgün

6° HAFİF YAĞMUR

YAŞAM 21.12.2020 15:11

Koronavirüs olduğu iddia edilen yolcunun uçakta öldüğü ana ilişkin fotoğraflar ortaya çıktı

United Havayolları’na ait bir uçakta Covid-19 olduğunu sakladığı iddia edilen yolcunun fenalaştığı ve ardından hayatını kaybettiği anlara ait görüntüleri ortaya çıktı.

Koronavirüs olduğu iddia edilen yolcunun uçakta öldüğü ana ilişkin fotoğraflar ortaya çıktı

ABD'nin United Havayolları’na ait uçakta Koronavirüs hastası olduğunu sakladığı öne sürülen bir yolcunun fenalaşarak bayıldığı ve ardından hayatını kaybettiği anlara ait görüntüleri ortaya çıktı.

United Havayolları’na ait Orlando’dan Los Angeles’a giden uçaktaki bir yolcu fenalaşarak bayıldı. Koronavirüslü (Covid-19) olduğu belirtilen yolcunun titrediği ve uçak kalkmadan önce nefes almakta zorlandığı belirtildi.

Kalp masajı yapılan yolcu için uçak acil iniş emri verdi. Bir saatin üzerinde kalp masajı yapılan yolcu tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı.

Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. O anlar yolcu kamerasına ansıdı. Havayolu sözcüsü, yolcunun uçuştan önce kendisine Koronavirüs teşhisi konulmadığını ve semptom görmediğini belirten bir belgeyi imzaladığını söyledi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol