birgün

23° AÇIK

GÜNCEL 14.04.2021 14:38

Koronavirüs tedavisi gören öğretmen, pencereden düşerek yaşamını yitirdi

Denizli Devlet Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören 33 yaşındaki İsmail Gök, hastanenin 3’üncü katından düşerek hayatını kaybetti. Yerel medyada çıkan kimi haberlerde, Gök’ün intihar ettiği öne sürüldü.

Koronavirüs tedavisi gören öğretmen, pencereden düşerek yaşamını yitirdi

Denizli’de öğretmenlik yapan 33 yaşındaki İsmail Gök, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanenin 3’üncü katından düşerek hayatını kaybetti.

Acıpayam’da görev yapan 2 çocuk babası İsmail Gök, önceki gün koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine Denizli Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.

C-Blok'ta tedavi gören Gök, dün saat 15.00 sıralarında, 3'üncü kattaki pencereden bahçedeki beton zemine düştü.

Gürültüye koşan çevredekiler durumu acil servise bildirdi. İlk müdahalesi yapılan Gök, sedye ile acil servise taşındı.

Gök, hastanede doktorların tüm çabasına rağmen gece saatlerinde yaşamını yitirdi.

Gök'ün cenazesi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna gönderildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Denizli yerel medyasında ise Gök’ün intihar ettiği yönünde iddialar yer aldı. Haberdenizli.com sitesinde, Gök’ün ‘yaşadığı acılara dayanamayarak intihar ettiği’ öne sürüldü.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol