birgün

14° AÇIK

GÜNCEL 28.10.2020 19:17

Koronavirüs test sonucunu beklemeden yayına çıkan Özlem Gürses'in testi negatif çıktı

Koronavirüs test sonucunu beklemeden canlı yayına çıkan Halk TV programcısı Özlem Gürses, test sonucunun negatif çıktığını açıkladı.

Koronavirüs test sonucunu beklemeden yayına çıkan Özlem Gürses'in testi negatif çıktı

Halk TV programcısı Özlem Gürses, yeni tip koronavirüs (Cocid-19) testinin negatif çıktığını açıkladı.

Sosyal medya hesabı Twitter'dan açıklama yapan Gürses, "değerli arkadaşlar... yayından önce çok halsiz iki gün geçirdim... ateşim yoktu, boğazım ağrımıyordu, koku alabiliyordum... yine de çalışma arkadaşlarıma karşı sorumluluğum için test yaptırdım... sonucum : NEGATİF. sevgiler hepinize..." açıklamasını yaptı.

halk-tv-programcisi-ozlem-gurses-in-koronavirus-testi-negatif-cikti-798341-1.

TEST SONUCUNU BEKLEMEDEN YAYINA ÇIKMIŞTI

Gürses, test sonucunu beklemeden stüdyoda canlı yayına çıkmıştı.

Halk TV’de dün akşam yayınlanan ‘Şimdiki Zaman Siyaset’ programına gazeteciler İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş, Aytunç Erkin ve yönetim uzmanı Elfin Tataroğlu konuk olmuş ve Gürses, şu ifadeleri kullanmıştı: “Ben dört gündür yatıyorum. Son derece sıkıntılı bir dört gün geçirdim. Yarın test sonucum çıkacak, zannediyorum bir şey olmayacak.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız