birgün

15° AÇIK

GÜNCEL 29.09.2020 10:45

Koronavirüse yakalandığı için karantinada olan kişi, market alışverişinde yakalandı

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde koronavirüse yakalandığı için evinde karantina altında olan bir kişi markette yakalandı. Yakalanan Covid-19 hastası, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurduna yerleştirildi.

Koronavirüse yakalandığı için karantinada olan kişi, market alışverişinde yakalandı

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde koronavirüse yakalandığı için evinde karantina altında olan bir kişi, kuralları hiçe sayarak markete gidince Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurduna yerleştirildi.

Şuhut TOKİ evlerinde ikamet eden Osman S., korona virüs testinin pozitif çıkması üzerine evde karantinaya alındı.

Osman S. karantina kurallarını dikkate almayarak, sitede bulunan bir markete gitti. Yurttaşın koronavirüs hastası olduğunu öğrenen market çalışanları durumu acil bir şekilde güvenlik güçlerine ihbar etti.

Gelen polis ekipleri Osman S.'ye 3 bin 150 lira idari para ceza uygularken, hasta daha sonra 112 Acil Servis ekipleri tarafından Afyonkarahisar KYK yurduna yerleştirildi.

İHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız