birgün

27° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 04.12.2019 11:23

Kozmonot Bomonti'de yeni seri: Sahne Arkası

Kozmonot Bomonti'de yeni seri: Sahne Arkası

Kozmonot Bomonti, gazeteci Burak Abatay moderatörlüğünde her ay ünlü bir isimle gerçekleşecek sohbetler dizini ‘Sahne Arkası’na ev sahipliği yapacak. Serinin ilk konuğu Kamufle.

Ağustos ayında Bomonti’de ikinci şubesinin kapılarını açan ve uzay konseptindeki dekorasyonuyla ilgi gören Kozmonot Pub, "Sahne Arkası" serisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Kültür sanat dünyasının yakından takip ettiği, Gazeteci Burak Abatay moderatörlüğünde, her ay ‘Sahne Arkası’ başlığıyla; başarılı müzisyenler ve sevilen oyuncularla hayranlarını bir araya getirerek sohbet programları düzenleyecek olan Kozmonot Bomonti, şehrin en iyi alternatiflerinden olmaya aday

10 Aralık Salı akşamı 19.30’da gerçekleşecek sohbetin ilk konuğu ise rap dünyasının başarılı temsilcisi Kamufle olacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız