birgün

15° YER YER HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞIŞ

KÜLTÜR SANAT 04.10.2017 15:31

Kristal Elma'da ödül heyecanı

"İnsanlık için Yaratıcılık" temasıyla 5 - 6 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Kristal Elma Festivali Ödül töreninde yılın en yaratıcı çalışmaları ödüllendirilecek.

Kristal Elma'da ödül heyecanı

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve bu yıl pek çok yeniliğe sahne olacak Kristal Elma Ödül Töreni'nde, toplam 12 ana kategori ve 159 alt kategoride ödüller sahiplerini bulacak. Ünlü oyuncu Seda Bakan'ın sunumu ve Evrencan Gündüz'ün performansı ile ödül gecesi renklenecek...

NTV'nin haberine göre, Türkiye'nin en önemli yaratıcılık ve pazarlama etkinliği olarak kabul edilen Kristal Elma Yaratıcılık Festivali'nde, farklı sektör ve iş kollarından 90'ı aşkın yerli ve yabancı konuşmacılar "İnsanlık için Yaratıcılık" teması altında katılımcılarla deneyimlerini, vizyonlarını paylaşacaklar.

Konuşmacılar arasında; gazeteci Yazar Rula Jebreal, sıra dışı hayat hikayesiyle Lion filmine ilham veren Saroo Brierley, sosyal girişimci ve tasarımcı Angela Luna, Fütürist Nörobilimci Dr. Shafi Ahmed, Araştırmacı Henry Tucker, We Are Social'dan Sam Saunders, Ayşe Tükrükçü, Prof. Dr. Selçuk Şirin, Doç Dr. Itır Erhart, Riot Games'den Bora Koçyiğit ve Instagram'dan Donald Mac Manus gibi değerli isimler yer alacak.

İmaj'ın desteklediği Kristal Film Seçkisi, festivalin en önemli yenilikleri arasında yer alıyor. Festival sinema salonunda bu yıl, iki tam gün boyunca altı film gösterimi yapılacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız