birgün

25° PARÇALI AZ BULUTLU

YAŞAM 03.09.2019 12:24

KüçükÇiftlik Park'ta 'İstanbul Cocktail Festival'i buluşması: Binlerce kişi katıldı

KüçükÇiftlik Park'ta 'İstanbul Cocktail Festival'i buluşması: Binlerce kişi katıldı

Türkiye’nin ilk kokteyl festivali İstanbul Cocktail Festival, geçtiğimiz gün üçüncü kez Profun Creative Events sunumuyla KüçükÇiftlik Park'ta kokteyl tutkunlarıyla buluştu.

Saat 14.00 itibarıyla kapılarını açan festivalde 6 bin 500 kokteyl meraklısı, gece yarısına kadar birbirinden farklı deneyimler ve workshoplar ile günü müzikle kapattı.

Yıllar içerisinde bir gelenek haline gelen İstanbul Cocktail Festival’de binlerce kişinin KüçükÇiftlik Park’ı doldurdu.


Jamie S., Can Ozan, Nilipek., Nova Norda ve Son Feci Bisiklet’in performanslarının ardından gece sonunda Büyük Ev Ablukada sahneye damgasını vurdu.

Cocktail Festival’e katılanlar arasında; Selami Şahin’in kızı Meryem İrem Şahin, Serenay Aktaş, Serkan Dağlı, Selin Türkmen, Ecem Akbin, fenomen ve yazar Burus Vilis, sosyal medya fenomeni Berk Sevgi, Ahmet Aksöz, Begüm Yücetan, Yiğit Dikmen, Yiğit Şanlı gibi isimler vardı.

kucukciftlik-park-ta-istanbul-cocktail-festival-i-bulusmasi-binlerce-kisi-katildi-619672-1.

kucukciftlik-park-ta-istanbul-cocktail-festival-i-bulusmasi-binlerce-kisi-katildi-619674-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız